Physicians Formula Mineral Wear Mineral Airbrushing Pudra SPF 30

anaphase-dokulme-onlayici

uruns-anaphase

uruns-anaphase

Physicians Formula Mineral Wear Mineral Airbrushing Pudra SPF 30

Her şeye değer dediğimiz noktada bile sağlığımızdan vazgeçemeyiz. Güzelliğimizi pekiştirmek için tercih ettiğimiz ürünler arasında en çokta cildimize yan etkisi olmayanları tercih ederiz. Tüm ürünlerinde olduğu gibi Physicians Formula Mineral Wear Mineral Airbrushing Pudra da üstün kalitesiyle tercih edilmektedir.

 

Physicians Formula Mineral Wear Mineral Airbrushing Pudra SPF 30 Özellikleri

Tüm cildinize uyguladığınız Physicians Formula Mineral Wear Mineral Airbrushing Pudra cilt ne kadar hassas olursa olsun, gözeneklerde tıkanmaya sebep olmaz. Cildinizin nefes alışverişine elverişli yapıda olan ürünümüz sıkıştırılmış mineral tozları sayesinde pürüzsüz bir görünüm elde eder. Yaşlanma çizgileri, mimikler, görmek istemediğiniz lekelerinizi sadece birkaç saniyede kusursuzca kapatır ve gözle görülmez hale getirir. Farklı ten renkleri için çeşitlendirilmiş olan Physicians Formula Mineral Wear Mineral Airbrushing Pudra içeriğinde bulunan 30 faktörlük güneş koruma kalkanı ile yüzünüzde makyaj mevcutken dahi güneşten korunmanızı sağlar. Ekstra güneş koruyucu kullanmanıza gerek kalmaz.

 

Physicians Formula Mineral Wear Mineral Airbrushing Pudra SPF 30 Kullanımı

Physicians Formula Mineral Wear Mineral Airbrushing Pudra SPF 30 Cildinize tercihen fondötenli veya fondöten olmadan da uygulayabilirsiniz. Güneşe çıkacağınız zaman ayrıca güneş koruyucu krem kullanmanıza gerek olmadığından ürünümüzü kullanmanız yeterlidir. Ürün ile birlikte olan fırçası sayesinde daha rahat bir uygulama sizi beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>